Izložba otvorena od  24.11.2023 – do –  12.12.2023

10. међународна изложба малог формата

Позивамо вас ДА НАС посетите на 10. међународној изложби малог формата под називом: „Емоције“, која обухвата 97 радова 64 аутора из 10 држава у дисциплинама: цртеж, слика, графика и фотографија.

Уз овогодишњу изложбу представићемо и ретроспективу која обухвата све награђене и похваљене ауторе у претходних девет година, као и радове чланова жирија.
Изложба ће бити отворена у Галерији „Карловачке цртачке школе“ у Сремским Карловцима, 24. новембра 2023. године у 19ч уз музички перформанс саксофонисте Николе Милорадовића на адреси: Трг Патријарха Бранковића бр. 10, Сремски Карловци.

Дођите да заједно обележимо јубилеј и прославимо првих десет година међународне сарадње!

The 10th International Contest of Small Format Artwork entitled “Emotions” includes 94 artworks by 64 authors from 10 countries in the following disciplines: drawing, painting, printmaking and photography. Together with this year’s artworks there will be a retrospective exhibition which includes the awarded artworks and the Honourable mentions from the previous 9 years.
The exhibition will take place at the Drawing School Gallery in Sremski Karlovci, at the address 10, Trg Patrijarha Brankovića, Sremski Karlovci, on the 24th of November 2023, at 7PM. Welcome!

RADOVI UMETNIKA – OTARANJE IZLOŽBE

Pratite novosti o našim sledećim izložbama

Vaše podatke koje ste dostavili obrađivati ćemo u skladu s našom politikom privatnosti.